Nawigacja
Strona główna
Kontakt
O szkole
Dokumenty szkolne
E-dziennik
Artykuły
News
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Biuletyn informacyjny

Zapraszamy do SP nr 2!
Biuletyn str. 1
Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...


Nasz profil na Fb

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na padlecie znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO


Wyniki zawodów sportowych - Szkoła Podstawowa - Chłopcy
Napisane przez esmeralda0905 dnia 05/04/2009 14:06
I miejsce w Zawodach Gminnych IMS w mini piłce ręcznej
IV miejsce w Powiatowych Zawodach IMS w mini piłce ręcznej
I miejsce w Zawodach Gminnych IMS w mini piłce siatkowej
I miejsce w Powiatowych Zawodach IMS w mini piłce siatkowej
II miejsce w Rejonowych Zawodach IMS w mini piłce siatkowej
III miejsce w Półfinale Wojewódzkim IMS w mini piłce siatkowej
III miejsce w Półfinale Wojewódzkim IMS w pływaniu SZTAFETA 6x25m
IX miejsce w Finale Wojewódzkim IMS w pływaniu stylem motylkowym - KONRAD OCHAB
Wyniki zawodów sportowych - Gimnazjum - Dziewczęta
Napisane przez esmeralda0905 dnia 05/04/2009 14:05
III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej (I miejsce w Zawodach Gminnych i Powiatowych)
II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej (I miejsce w Zawodach Gminnych)
I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce siatkowej
II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej
Wyniki zawodów sportowych - Gimnazjum - Chłopcy
Napisane przez esmeralda0905 dnia 05/04/2009 14:05
I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej
II miejsce w Rejonowych Zawodach w piłce ręcznej
III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce ręcznej
I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce siatkowej
I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej
I miejsce w Rejonowych Zawodach w piłce siatkowej
I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce siatkowej (awans do Finału Wojewódzkiego)
Wyniki Zawodów Indywidualnych - Szachy
Napisane przez esmeralda0905 dnia 05/04/2009 14:05
SportDAMIAN RUPAR : II miejsce w Zawodach Gminnych
III miejsce w Zawodach Powiatowych
XXIV miejsce w Finale Wojewódzkim
Laureaci "Asa matematycznego'
Napisane przez sigma dnia 04/29/2009 19:07
W dniu 7 kwietnia w ZS w Godowej odbył się finał Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas V i VI "As matematyczny". Startowało w nim 44 uczniów z terenu gminy Strzyżów, w tym 17 uczniów z naszej szkoły. Nasze osiągnięcia to:
1. Piotr Karaś -6b miejsce II -laureat,
2. Maciej Cirebulko -6b miejsce II -laureat,
3. Anna Ziobro -5c miejsce III-laureat,
4. Kamil Król -5b miejsce IV -laureat,
5. Michał Stodolak -5c miejsce IV-laureat,
6. Maciej Moskal -5a miejsce V-laureat,
7. Sylwia Wiklińska -6a miejsce V-laureat,
8. Michał Drygaś -6a miejsce V-laureat,
9. Piotr Ryzak -6c miejsce VI-finalista,
10. Mateusz Machowski -6b miejsce VI-finalista,
11. Łukasz Żydzik-6a miejsce VII-finalista,
12. Aldona Mularz-5c miejsce VIII-finalista,

Gratulujemy wyników!!!
Finał "Młodego Matematyka"
Napisane przez sigma dnia 04/29/2009 19:06

W dniu 25 kwietnia odbył się w SP Nr 12 w Rzeszowie Finał VII Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych "Młody Matematyk". Startowało w nim ponad 130 uczniów z terenu województwa podkarpackiego, w tym 8 uczniów naszej szkoły.
Nasze sukcesy:
1. Piotr Karaś -6b miejsce I -Laureat
2. Piotr Ryzak -6c miejsce III -wyróżnienie

Damian rulez
Napisane przez kgfusion dnia 04/26/2009 22:02

Do dotychczasowych osiągnięć Damiana Rupara należy dodać zakwalifikowanie się do zawodów finałowych Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego POLLOGIA dla gimnazjalistów. Zawody finałowe odbędą sie w Warszawie w dn. 9 maja br. Trzymajcie kciuki.

Sukces w eliminacjach powiatowych Turnieju BRD
Napisane przez kgfusion dnia 04/20/2009 11:10
W eliminacjach powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w kategorii gimnazjum reprezentacja naszej szkoły w składzie: Tomasz Grodzki (2c), Krzysztof Pamuła i Michał Wilusz (obaj z 2d) zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

Jesteśmy w finale VIII RKM dla Gimnazjalistów
Napisane przez sigma dnia 04/05/2009 15:07
Komitet VIII Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów ( klasy I i II gimnazjum)zakwalifikował do finału konkursu 93 uczestników z Podkarpacia, w tym pięcioro uczniów z naszego gimnazjum. Są to:
1. Konrad Chmiel 2d,
2. Bury Elżbieta 1d,
3. Małgorzata Marczak 1d,
4. Mendelowski Eryk 2a,
5. Ziobro Przemysław 2a

Finał odbędzie się 25 kwietnia 2009 roku w ZS nr 3 w Rzeszowie.
Przetłumacz stronę

E-dziennik UONET+
Zdalne lekcje
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:51
Zachód słońca: 17:17

Dzień trwa:
11 Godzin 25 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 7:08