Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...

Nasz profil na Fb

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na padlecie znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Sukces siatkarek ze szkoły podstawowej
Napisane przez kgfusion dnia 05/17/2012 19:57
Sport
Reprezentacja dziewcząt SP zajęła I miejsce w zawodach półfinału wojewódzkiego w mini piłce siatkowej i awansowała do zawodów finałowych.
"Idea 2012"
Napisane przez kgfusion dnia 05/11/2012 23:04
Komisja Kwalifikacyjna Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Przedsięwzięcie Uczniowskie IDEA 2012 zakwalifikowała do finału Konkursu przedsięwzięcie "BMI – klucz do życia", którego opiekunem jest pani Elżbieta Ochab. www.przedsiebiorczosc.junior.org.pl.
Przedsięwzięcie pani Agnieszki Witek "Strzyżów w obiektywie Fun. TV" zostało zakwalifikowane do półfinału. Można o nim przeczytać w artykule "Idea 2012".
zawody Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu
Napisane przez kgfusion dnia 05/11/2012 22:14
Sport
26.04.2012 r. na krytej pływalni w Ropczycach odbyły się zawody Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Mateusz Kozikowski, uczeń klasy 4a Szkoły Podstawowej zajął 10 miejsce w finale wojewódzkim na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.
Mateusz był jedynym uczniem naszej szkoły, który zakwalifikował się do zawodów finałowych.

Obchody Święta 3 Maja
Napisane przez kgfusion dnia 05/04/2012 11:03

W tym roku wartę honorową przed pomnikiem Katyńskim pełnili także uczniowie naszej szkoły, będący członkami Wodnej Drużyny Harcerskiej.
Etap powiatowy Turnieju BRD
Napisane przez kgfusion dnia 04/19/2012 22:12
Konkursy zewnętrzne

Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Patryk Hajduk, Konrad Dulemba i Kamil Fąfara zajęła II miejsce na etapie powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Konrad Dulemba zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej i zdobył wartościową nagrodę rzeczową.
Mam nadzieję, że zachęci to innych uczniów do licznego udziału w etapie szkolnym turnieju w przyszłym roku szkolnym.

Relacja oraz zdjęcia są dostępne na stronie Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie - organizatora powiatowego etapu Turnieju BwRD