Nawigacja
Strona główna
Kontakt
O szkole
Dokumenty szkolne
E-dziennik
Artykuły
News
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Biuletyn informacyjny

Zapraszamy do SP nr 2!
Biuletyn str. 1
Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...


Nasz profil na Fb

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na padlecie znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO


Sukces Kacpra Szurleja w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym.
Napisane przez kgfusion dnia 11/14/2019 09:55
Sport
Julia Bruzda i Kacper Szurlej najlepsi podczas II WTK Kadetów


W dniu 10 listopada 2019 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym.
W turnieju kadetów triumfował Kacper Szurlej, uczeń klasy VI d naszej szkoły, reprezentujący KS Gorce Nowy Targ. W zawodach startowało 59 chłopców. Kacper awansował do turnieju ogólnopolskiego.

Dzień Krajobrazu w naszej szkole
Napisane przez kgfusion dnia 11/11/2019 20:50
20 października br. odbył się jak co roku w naszej szkole Dzień Krajobrazu. Geneza tego szczególnego dnia w roku pochodzi od Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Z uwagi na rosnące znaczenie wody dla kształtowanie i funkcjonowanie krajobrazów w bieżącym roku ten wyjątkowy dzień jest pod znakiem wody.

W naszym programie zdecydowaliśmy się dodatkowo umieścić Dzień Drzewa, który znalazł się w planie Samorządu Szkolnego i przypada również w październiku. Nauczyciele wraz z Samorządem Szkolnym oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzyżowie zorganizowali szereg wydarzeń związanych z Dniem Krajobrazu.

Czytaj więcej
XIX Dzień Papieski
Napisane przez kgfusion dnia 11/05/2019 11:57

Dnia 22 października 2019 roku w naszej szkole odbył się Dzień Papieski. W tym roku hasło tego dnia zostało zaczerpnięte ze wstępu książki Jana Pawła II pt."Wstańcie, chodźmy!". W tym tytule św. Jan Paweł II przywołuje słowa Jezusa skierowane do Apostołów w bardzo dramatycznych okolicznościach ich życia. Już po Ostatniej, tuż przed pojmaniem, procesem i męką, Jezus mówi do Apostołów – wstańcie, chodźmy. Dokąd i gdzie?
(...)
Każdy z nas ma swoja drogę na ziemi. Nauczyciele, rodzice, dzieci i młodzież. I każdy z nas musi te drogę przeżyć sam. Codziennie spełniając swoje obowiązki, czyniąc dobro, kochając ludzi idziemy w stronę nieba.
Czasem wydaje się nam, że aby zostać świętym, należy czynić wielkie i wyjątkowe rzeczy, ale to nieprawda. Papież uczy nas, że wystarczy kochać.
Aby lepiej zrozumieć tę prawdę, młodzież z klas VII pod kierunkiem s. Izabelli przygotowała przedstawienie pt. „Róża”, które zaprezentowali wszystkim uczniom naszej szkoły.


Czytaj więcej
KOMUNIKAT DLA RODZICÓW!
Napisane przez kgfusion dnia 11/04/2019 15:36
Zapraszamy rodziców uczniów z klasy 7a i 7b naszej szkoły w najbliższą środę, tj. 6 listopada na godz. 16.00 na kolejne spotkanie w ramach programu profilaktyki używania substancji psychoaktywnych, którym objęte są Wasze dzieci. Spotkanie odbędzie się w średniej sali gimnastycznej. Proszę rodziców o niezawodne przybycie i uczestnictwo w spotkaniu.

Dyrektor Szkoły

Konkurs pt. ;Postaw na słońce"
Napisane przez kgfusion dnia 10/27/2019 22:23
Postaw na Słońce – konkurs badawczy
Fundacja Banku Ochrony Środowiska ogłosiła konkurs nt. OZE pt. "Postaw na słońce".
Celem konkursu jest upowszechnienie wśród młodego pokolenia Polaków wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych jakie daje wykorzystywanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), a w szczególności ogniw fotowoltaicznych.
W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych wszystkich typów. Termin składania wniosków mija 30 listopada 2019 r.
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNO - DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Napisane przez kgfusion dnia 10/27/2019 21:17
SportW dniu 18.10.2019 r. na stadionie MKS Wisłok Strzyżów odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Awans do zawodów powiatowych uzyskali zdobywcy pierwszych trzech miejsc indywidualnie oraz po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii.
W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli 2 miejsce i uzyskali awans do zawodów rejonowych.
Opiekunem drużyny jest p. Leszek Szczęch.

Czytaj więcej
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W INDYWIDUALNO - DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Napisane przez kgfusion dnia 10/27/2019 21:12
W dniu 18.10.2019 r. na stadionie MKS Wisłok Strzyżów odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Awans do zawodów rejonowych uzyskali zdobywcy pierwszych trzech miejsc indywidualnie oraz po dwie najlepsze drużyny w każdej kategorii.

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta rocznik 2009 i młodsze zajęły 4 miejsce.
W klasyfikacji drużynowej chłopcy rocznik 2009 i młodsi zajęli 1 miejsce i uzyskali awans do zawodów rejonowych.
Opiekunem drużyn dziewcząt i chłopców jest p. Andrzej Charzewski.
Chłopcy rocznik 2007 i młodsi
3. Szymon Ruszała SP 2 Strzyżów – awans do zawodów rejonowych
W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli 1 miejsce i uzyskali awans do zawodów rejonowych.
Opiekunem drużyny chłopców jest p. Maciej Piekarz.

Czytaj więcej
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (10x800 m)
Napisane przez kgfusion dnia 10/25/2019 12:31
SportW dniu 16.10.2019 r. na obiektach sportowych MOSiR w Krośnie odbyły się zawody rejonowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło 5 zespołów dziewcząt i 4 zespoły chłopców z powiatów: krośnieńskiego, krośnieńskiego grodzkiego, jasielskiego i strzyżowskiego.
Reprezentanci SP 2 w Strzyżowie zajęli 3 miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców.
Skład drużyny dziewcząt:Laura Wilusz, Katarzyna Szlachta, Julia Łyszczarz, Joanna Borys, Natalia Szczypta, Nadia Wojnarowska, Lena Kumor, Barbara Gorzynik, Wiktoria Ziobro, Karolina Koczela.
Skład drużyny chłopców:Adrian Hus, Kacper Arciszewski, Szymon Dunajski, Daniel Skalski, Radosław Moskwa,Szymon Oliwa, Eryk Obacz, Mateusz Kowalczyk, Szymon Gruca, Krystian Matłosz.
Opiekunem drużyn dziewcząt i chłopców jest p. Leszek Szczęch
REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (10x800 m)
Napisane przez kgfusion dnia 10/25/2019 12:25
SportW dniu 16.10.2019 r. na obiektach sportowych MOSiR w Krośnie odbyły się zawody rejonowe Igrzysk Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów chłopców z powiatów: krośnieńskiego, krośnieńskiego grodzkiego, jasielskiego i strzyżowskiego.
Reprezentanci SP 2 w Strzyżowie zajęli 4 miejsce w kategorii chłopców.
Skład drużyny chłopców: Krystian Futoma, Kacper Łukaszek, Bartosz Matera, Hieronim Oliwa, Kacper Stogiera, Kornel Szymański, Kacper Włodyka, Szymon Ruszała, Miłosz Antonik, Szymon Ziobro, Kacper Salamon.
Opiekunem drużyny jest p. Maciej Piekarz.

Przetłumacz stronę

E-dziennik UONET+
Zdalne lekcje
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:55
Zachód słońca: 17:13

Dzień trwa:
11 Godzin 17 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 7:16