Nawigacja
Strona główna
Kontakt
O szkole
Dokumenty szkolne
E-dziennik
Artykuły
News
Plan lekcji
Materiały dydaktyczne
Kącik matematyczny
Szukaj
Linki
Do pobrania
fun.tv
FAQ
Biuletyn informacyjny

Zapraszamy do SP nr 2!
Biuletyn str. 1
Biuletyn str. 2

Od września do czerwca...


Nasz profil na Fb

Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Na padlecie znajdziesz informacje, które mogą pomóc w wyborze drogi kształcenia oraz w wyborze drogi zawodowej. Zapraszamy!

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO

Klauzula informacyjna zgodnie z RODO


WOJEWÓDZKI TURNIEJ SIATKÓWKI KINDER + SPORT
Napisane przez kgfusion dnia 02/05/2020 06:09
SportW dniu 14.12.2019 r. w hali SP 2 w Strzyżowie odbył się pierwszy turniej w kategorii dwójek, trójek i czwórek w ramach rozgrywek KINDER+sport w siatkówce chłopców. W turnieju brało udział 14 zespołów dwójek, 11 trójek i 9 czwórek (z Krosna, Kańczugi, Jasła, Sanoka, Korczyny, Izdebek, Dębicy, Dębowca i Strzyżowa). Turniej ten jest formą eliminacji do turnieju ogólnopolskiego.

Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli następujące miejsca:
dwójki
2 miejsce – zespól 1.
3 miejsce – zespól 2.
Opiekun drużyn: p. A. Charzewski
trójki:
1 miejsce – zespół 2.
2 miejsce – zespół 1.
3 miejsce - zespół 3.
Opiekun drużyn: p. Bartłomiej Surowiecki
czwórki:
1 miejsce – zespół 1. (Kacper Łukaszek, Kacper Stogiera, Dawid Bujak, Krystian Futoma)
2 miejsce – zespół 2. (Robert Górnicki, Kacper Włodyka, Maksymilian Błażej, Kornel Szymański)
Opiekun drużyn: p. Maciej Piekarz

Czytaj więcej
REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Napisane przez kgfusion dnia 01/16/2020 22:04
Konkursy szkolne1. Cele konkursu:
• rozwijanie zainteresowań i wspieranie uzdolnień matematycznych uczniów,
• wdrażanie uczniów do samodzielnej pracy nad pogłębianiem i rozszerzaniem wiedzy matematycznej,
• wykorzystanie umiejętności twórczego myślenia do rozwiązywania zadań problemowych,
• dostarczanie uczniom satysfakcji i radości z sukcesu,
• wyzwalanie twórczej postawy nauczyciela w poszukiwaniu odpowiednich metod i form pracy z uczniem uzdolnionym matematycznie,
• promowanie uczniów, którzy wykazują się ponadprzeciętnymi umiejętnościami matematycznymi,
• integrowanie środowisk edukacyjnych powiatu.
Regulamin konkursu

(...)

Czytaj więcej
Nasz udział w Orszaku Trzech Króli 2020
Napisane przez kgfusion dnia 01/06/2020 15:34
POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI - PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Napisane przez kgfusion dnia 12/15/2019 21:40
Sport Reprezentacje dziewcząt i chłopców SP 2 w Strzyżowie zajęły II miejsca w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej.
W zawodach startowały po 4 drużyny dziewcząt i chłopców: SP Wiśniowa, SP Niebylec, SP Frysztak i SP 2 Strzyżów. (...)
Skład drużyny SP 2 Strzyżów:
Karolina Wyciślak, Jagoda Kozikowska, Patrycja Chlebica, Martyna Hus, Gioia Matłosz, Martyna Szurlej, Wiktoria Majka, Gabriela Szczygieł, Daria Zaremba, Julia Ruszała, Wiktoria Pytko.

Skład drużyny chłopców SP 2 Strzyżów:
Kacper Łukaszek, Dawid Bujak, Robert Górnicki, Maksymilian Błażej, Krystian Futoma, Kacper Włodyka, Szymon Ruszała, Kornel Szymański, Kacper Stogiera, Marcin Szetela, Bartosz Matera, Miłosz Antonik, Kacper Salamon, Wojciech Mnich, Bartosz Bieńko.

Opiekunem drużyn dziewcząt i chłopców jest p. Maciej Piekarz.

Czytaj więcej
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE
Napisane przez kgfusion dnia 12/05/2019 07:02
Sport Reprezentacja dziewcząt SP 2 w Strzyżowie zajęła III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej.
W zawodach dziewcząt startowały 4 drużyny: SP Czudec, SP Niebylec, SP Frysztak i SP 2 Strzyżów.
Skład drużyny dziewcząt SP 2 Strzyżów: Joanna Borys, Aleksandra Dziekan,Kamila Flaga, Karolina Gawron, Karolina Koczela, Oliwia Lecnar, Julia Łyszczarz, Zuzanna Mazur, Patrycja Siuta, Martyna Szaro, Katarzyna Szlachta, Laura Wilusz, Nadia Wojnarowska, Dagmara Zamorska

Reprezentacja chłopców SP 2 w Strzyżowie zajęła I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej i awansowała do zawodów rejonowych. W zawodach chłopców startowały 4 drużyny: SP Czudec, SP Gwoźnica Górna, SP Lubla i SP 2 Strzyżów.

Skład drużyny chłopców SP 2 Strzyżów: Szymon Dunajski, Kacper Fąfara, Sebastian Fic, Adrian Gajdek, Adrian Hus, Mateusz Kowalczyk, Patryk Majewski, Kacper Nieroda, Eryk Obacz, Daniel Skalski, Wiktor Sołtys, Tymoteusz Stefanik

Opiekun drużyn dziewcząt i chłopców to p. Leszek Szczęch.

Czytaj więcej
GMINNE IGRZYSKA DZIECI - PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Napisane przez kgfusion dnia 12/05/2019 06:56
SportReprezentacja dziewcząt SP 2 w Strzyżowie zajęła I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej i awansowała do zawodów powiatowych.
W zawodach startowały 3 drużyny: SP 1 Strzyżów, SP Grodzisko i SP 2 Strzyżów.
Skład drużyny SP 2 Strzyżów: Karolina Wyciślak, Jagoda Kozikowska, Patrycja Chlebica, Martyna Hus, Gioia Matłosz, Martyna Szurlej, Wiktoria Majka, Gabriela Szczygieł, Daria Zaremba, Julia Ruszała, Wiktoria Pytko.

Reprezentacja chłopców SP 2 w Strzyżowie zajęła I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej i awansowała do zawodów powiatowych.

W zawodach startowały 4 drużyny: SP 1 Strzyżów, SP Grodzisko, SP Dobrzechów i SP 2 Strzyżów.
Skład drużyny SP 2 Strzyżów: Kacper Łukaszek, Dawid Bujak, Robert Górnicki, Maksymilian Błażej, Krystian Futoma, Kacper Włodyka, Szymon Ruszała, Kornel Szymański, Kacper Stogiera, Marcin Szetela, Bartosz Matera, Miłosz Antonik, Kacper Salamon.
Opiekun drużyn dziewcząt i chłopców to p. Maciej Piekarz.

Czytaj więcej
GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWO
Napisane przez kgfusion dnia 11/26/2019 00:29
SportReprezentacja chłopców SP 2 w Strzyżowie zajęła 2 miejsce w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym i awansowała do zawodów powiatowych. W zawodach startowało 6 drużyn chłopców.
Skład drużyny SP 2 Strzyżów: Szymon Dunajski, Wiktor Sołtys; opiekunem jest p. Leszek Szczęch.
WOJEWÓDZKI TURNIEJ SIATKÓWKI CHŁOPCÓW W LEŻAJSKU
Napisane przez kgfusion dnia 11/26/2019 00:27
SportW dniu 23.11.2019 r. w hali SP 3 w Leżajsku odbył się wojewódzki turniej siatkówki chłopców w kategorii czwórek. W turnieju brały udział zespoły z Leżajska, Rzeszowa i Strzyżowa.
Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli następujące miejsca:
- zespół I w składzie: Kacper Łukaszek, Kacper Stogiera, Dawid Bujak, Robert Górnicki, Krystian Futoma, zajął 3 miejsce.
- zespół II w składzie: Kacper Włodyka, Maksymilian Błażej, Marcin Szetela, Kornel Szymański, zajął 6 miejsce.
Wszyscy ww. zawodnicy są uczniami klasy 6d o profilu sportowym.
Opiekunem drużyn jest p. Maciej Piekarz.

GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Napisane przez kgfusion dnia 11/22/2019 11:35
SportReprezentacje dziewcząt i chłopców SP 2 w Strzyżowie zajęły I miejsca w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej i wywalczyły awans do zawodów powiatowych. W zawodach dziewcząt startowały 2 drużyny: SP Grodzisko i SP 2 Strzyżów, w zawodach chłopców również brały udział 2 drużyny: SP 1 Wysoka Strzyżowska i SP 2 Strzyżów.
Wynik meczu dziewcząt: SP 2 Strzyżów – SP Grodzisko 18 : 6
Wynik meczu chłopców: SP 2 Strzyżów - SP 1 Wysoka Strzyżowska 38 : 10

Skład drużyny dziewcząt SP 2 Strzyżów: Joanna Borys, Aleksandra Dziekan,Kamila Flaga, Karolina Gawron, Karolina Koczela, Oliwia Lecnar, Julia Łyszczarz, Zuzanna Mazur, Patrycja Siuta, Martyna Szaro, Katarzyna Szlachta, Laura Wilusz, Nadia Wojnarowska, Dagmara Zamorska.
Skład drużyny chłopców SP 2 Strzyżów: Szymon Dunajski, Kacper Fąfara, Sebastian Fic, Adrian Gajdek, Adrian Hus, Mateusz Kowalczyk, Patryk Majewski, Kacper Nieroda, Eryk Obacz, Daniel Skalski, Wiktor Sołtys, Tymoteusz Stefanik.

Opiekunem drużyn dziewcząt i chłopców jest p. Leszek Szczęch.
Przetłumacz stronę

E-dziennik UONET+
Zdalne lekcje
Harcerska Drużna Wodna

Zapraszamy!


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 364
Najnowszy użytkownik: eterian
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 5:51
Zachód słońca: 17:17

Dzień trwa:
11 Godzin 25 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 7:08